جزئیات سیاسی انتخابات حسن روحانی دکتر روحانی

جزئیات: سیاسی انتخابات حسن روحانی دکتر روحانی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری صدا پیشه فامیل دور به یک مجموعه عروسکی تازه تلویزیونی می آید

«سوغات جنگل» در ۱۲۰ قسمت ۲۰ دقیقه‌ای با نشانه ایجاد سرگرمی و خوابیدن آموزشی جهت گروه سنی نوجوان به اوج تولید می‌شود.

صدا پیشه فامیل دور به یک مجموعه عروسکی تازه تلویزیونی می آید

صدا پیشه فامیل دور به یک مجموعه عروسکی تازه تلویزیونی می آید

عبارات مهم : عروسک

«سوغات جنگل» در ۱۲۰ قسمت ۲۰ دقیقه ای با نشانه ایجاد سرگرمی و خوابیدن آموزشی جهت گروه سنی نوجوان به اوج تولید می شود.

مجموعه عروسکی “سوغات جنگل” به تهیه کنندگی محمد جواد عبدالرحمانی چندی پیش در لوکیشنی واقع در شهرک سینمایی غزالی کلید خورد و در حال حاضر مراحل تصویربرداری و تدوین را جهت پخش از شبکه دو سیما پشت سر می گذارد.

“سوغات جنگل” در ۱۲۰ قسمت ۲۰ دقیقه ای با نشانه ایجاد سرگرمی و خوابیدن آموزشی جهت گروه سنی نوجوان به اوج تولید می شود تا روانه آنتن شبکه دو سیما شود. این مجموعه عروسکی تلاش کرده با نگاهی طنز دغدغه های مخاطب خود و خانواده ها را بیان کند.

امیر سلطان احمدی کارگردانی هنری و داریوش کفایتی کارگردانی تلویزیونی مجموعه عروسکی سوغات جنگل را بر عهده دارند. همچنین بهادر مالکی، نیوشا صدر، امیر سلطان احمدی نویسندگان این مجموعه هستند.

شخصیت مهم “سوغات جنگل” عروسکی به نام نادر است و در کنار او سه بازیگر مهم حضور دارند. در هر قسمت از این مجموعه عروسکی به فراخور عنوان و داستان اشخاص آشنا شده است عرصه سینما، تلویزیون، موسیقی، ورزش و… به عنوان بازیگر مهمان در کنار عروسک نادر حضور خواهند داشت و داستان و ماجرایی را جهت مخاطب روایت می کنند.

بهادر مالکی که در کارنامه خود تجربه صداپیشگی عروسک هایی چون فامیل دور را دارد صداپیشگی عروسک نادر را بر عهده دارد و مهدی برقعی که پیش از این عروسک گردان عروسک جناب خان در برنامه خندوانه بود عروسک گردان این مجموعه است.

همچنین محمد عسگری، وحید آقاپور، دریا مرادی دشت از بازیگران این مجموعه عروسکی هستند و امیر رضا احمدی بازیگر خردسال که در حال حاضر در فیلم سینمایی “ماه پیشونی ٢” حضور دارد در “سوغات جنگل” نقش بابک را ایفا می کند.

صدا پیشه فامیل دور به یک مجموعه عروسکی تازه تلویزیونی می آید

واژه های کلیدی: عروسک | مجموعه | بازیگر | بازیگران | فامیل دور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs