جزئیات سیاسی انتخابات حسن روحانی دکتر روحانی

جزئیات: سیاسی انتخابات حسن روحانی دکتر روحانی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل جنگ تجاری با آمریکا شروع شده است است / فرانسه

وزیر دارایی فرانسه ضمن تاکید بر اتخاذ رویکرد متحد از جانب اروپا در برابر سیاست های اقتصادی آمریکا به خاص در بخش تعرفه‌ها گفت که جنگ تجاری با آمریکا هم اکنون شرو

جنگ تجاری با آمریکا شروع شده است است / فرانسه

فرانسه: جنگ تجاری با آمریکا شروع شده است است

عبارات مهم : اروپا

وزیر دارایی فرانسه ضمن تاکید بر اتخاذ رویکرد متحد از جانب اروپا در برابر سیاست های اقتصادی آمریکا به خاص در بخش تعرفه ها گفت که جنگ تجاری با آمریکا هم اکنون شروع شده است است.

به گزارش فارس، «برونو لومیر» وزیر دارایی فرانسه هشدار داد که جنگ تجاری هم اکنون با آمریکا در جریان است.

بنابر گزارش خبرگزاری «رویترز»، لومیر امروز یکشنبه در جریان کنفرانسی اقتصادی در کشورش گفت: «در صورتی که آمریکا تعرفه ها را زیاد کردن دهد، اروپا متحد و نیرومند است.»

وی افزود: «آمریکا در صورت هرگونه زیاد کردن تعرفه ها باید منتظر پاسخ نیرومند و متحد از جانب اروپا باشد. اگر فردا زیاد کردن تعرفه ها مانند آنچه در صنعت ماشین رخ داد، به وقوع بپیوندد در این صورت تصویر العمل ما باید متحد و نیرومند باشد تا نشان دهیم که اروپا یکپارچه و از قدرت حاکم برخوردار است.»

این مقام فرانسوی همچنین گفت: «این پرسش دیگر مطرح نیست که آیا جنگ تجاری رخ خواهد داد یا خیر. این جنگ هم اکنون شروع شده است است.»

چنین موضع گیری در حالی صورت می گیرد که «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان هم به ترامپ در زمینه جنگ تجاری هشدار داده بود.

«دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا چندی پیش ترساندن کرد، در صورتی که اروپا موانع موجود بر سر راه ورود کالاهای آمریکایی به این اتحادیه را از بین نبرد آمریکا نیز جهت واردات خودروهای اروپایی تعرفه ۲۰ درصدی اعمال خواهد کرد.

ترامپ همچنین در مصاحبه با شبکه خبری «فاکس نیوز» راجع به اعمال تعرفه بر واردات ماشین از اروپا گفت: «به همان میزان که چینی ها در حوزه تجارت با ما بد برخورد کردند، اروپایی ها نیز بد بوده اند، ولی اروپایی ها فقط از چین کوچکتر هستند. کاری که آنها با ما کرده اند بسیار وحشتناک بوده است.»

اتحادیه اروپا در تصویر العمل به این موضع گیری های ترامپ، هشدار داد در صورتی که آمریکا بخواهد جهت واردات خودروهای اروپایی تعرفه گمرکی اعمال کند این اتحادیه نیز جهت واردات مجموع ۳۰۰ میلیارد دلار کالا از آمریکا تعرفه اعمال خواهد کرد.

جنگ تجاری با آمریکا شروع شده است است / فرانسه

واژه های کلیدی: اروپا | فرانسه | آمریکا | فرانسه | واردات | آمریکایی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs